Медицина

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом: ситуація на Львівщині

1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема.

Про це повідомляє прес-служба Департаменту охорони здоров’я ЛОДА, інформує ЗІК.

Україна є лідером за темпами поширення епідемії: кожен 200-ий українець живе з вірусом імунодефіциту людини. За оціночними даними, в нашій державі близько 220 тисяч українців мають ВІЛ-позитивний статус. Розвиток епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу в Львівській області має ті ж закономірності, що й в цілому в Україні.

Детальніше...

Відкрите звернення колективу стоматполіклініки

Самбірському міському голові Гамару Ю.П.

Голові комісії з питань охорони здоров’я Павлішаку Р.Я.

Головному лікарю КЗ «Самбірська ЦРЛ» Скірину С.І.

Адміністрація та колектив стоматологічної поліклініки КЗ «Самбірська ЦРЛ» звертаються до Вас з вимогою припинити руйнування державної стоматологічної служби в м. Самборі. Згідно з Постановою Кабміну від 28 грудня 2016 р. за номером 1007 про внесення зміни  до пункту 5 Порядку та умов надання медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам ради об’єднаних територіальних громад передають кошти субвенції для здійснення видатків на вторинну медичну допомогу до бюджетів відповідних районів, об’єднаних територіальних громад в обсязі не менше як 60 відсотків обсягу субвенції, передбаченої для об’єднаних територіальних громад. 

Детальніше...

Для добрих справ потрібно мати лише бажання

Нещодавно у Самборі на вул. Чорновола стався прикрий випадок. У власній квартирі вночі отруїлися чотири особи чадним газом. Серед них і мати Наталія Сопотницька з двома дітками, які потрапили у дитячу лікарню.

Отож, пані Наталія вперше потрапила на лікарняне ліжко, до цього здоров’я не підводило і не доводилося відвідувати такі заклади. Але з першого дня молоду матір вразили умови, в яких перебувають пацієнти. З усього лікарняного інвентаря добрими були лише ліжка, але і покривала на них не можна назвати покривалами. Старшому синочку скоро виповниться шість років, він ще їсть кашу, тож довелося піти і розігріти її на газовій плиті.

Детальніше...

На Самбірщині захворювання на грип та ГРВІ перевищує епідемічний поріг

Ще минулого тижня серед населення Самбірського району не проводилася вакцинація проти грипу.

Цю ситуацію виправлено. Відтак медики розпочали щеплення вакцинами Джісі Флю (виробник Корея) та Ваксигрип (виробник Франція). 

За підсумками моніторингу, який фахівцями проводився упродовж 50 тижнів, у Самбірському районі епідемічний поріг захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції перевищено на 32,4 відсотка.

Детальніше...

Продукти, які покращують метаболізм

Багатьох людей цікавить, які продукти краще вживати, щоб покращити роботу травного тракту, який відповідає за ваш емоційний, фізичний та психологічний стан. До списку таких продуктів можна віднести: цитрусові, зелений чай, молочні, мигдаль, каву, індичку, яблука, шпинат, квасоля. 

Детальніше...

Коледж львівського університету бізнесу та права
(Робота і Навчання / Навчальні заклади)

Коледж львівського університету бізнесу та права
05-11-2016

Продам мід з власної пасіки
(Товари / Продуктові )

Продам мід з власної пасіки
05-11-2016

Стоковий одяг
(Краса і Здоров'я / Одяг та аксесуари)

Стоковий одяг
05-11-2016

МОНУМЕНТИ
(ПромБуд / Споруди)

МОНУМЕНТИ
05-11-2016

Друк картин
(Послуги / Бізнес-послуги)

Друк картин
04-09-2016

Історико-етнографічний музей «БОЙКІВЩИНА»
(Відпочинок / Туризм)

Історико-етнографічний музей «БОЙКІВЩИНА»
04-09-2016