Спорт

Нічия у напруженому дербі

У неділю відбувся третій тур чемпіонату Львівщини з футболу. ФК «Самбір» зустрічався у Торчиновичах з тамтешнім «Кар’єром». 

Погода була скоріш не квітнева, а березнева – сонячно, сніг, град, знову сонячно. Це і відбилося на якості футбольного газону, який і до цього вимагав кращого. Що говорити, коли не було видно розмітки на полі. Невідомо з яких причин делегати матчу дозволяють за таких умов поля проводити поєдинки. Бо за таке Торчиновичам світила технічна поразка 0:3.

Детальніше...

Перший тур обійшовся без ФК "Самбора"

2 квітня стартував чемпіонат Львівщини з футболу серед команд прем’єр-ліги. Участь у змаганнях братимуть чотирнадцять колективів. У порівнянні з минулорічним сезоном є певні несподіванки. Це читач помітить нижче.

Тож насамперед подаємо календар змагань на перше коло за участю ФК «Самбір».

Детальніше...

Одні - без претензій, а в інших - протести

Позаминулої неділі мали визначитися безпосередні претенденти на престижні призи нашого сільського фізкультурно-спортивного товариства. Провівши чотири півфінальні матчі, вони про себе заявили, але…

У поєдинках за кубок «Весна – 2017» футболісти Ралівки переграли (3:0) бісковичан, а воютицька команда не залишила найменших шансів суперникам із Верхівців – 5:1. Таким чином, на Великодні свята у фіналі зустрінуться гідні одні одних спортсмени Воютич і Ралівки.

Детальніше...

Претендентів значно поменшало

У неділю, 5 березня, відбувся ІІІ-й тур групового турніру за здобуття кубків «Весна-2017» та «Федерації футболу Самбірщини». Саме до нього була прикута найбільша увага уболівальників, адже вступав в силу олімпійський принцип: переможений вибуває.

Порівняно з другим туром команди помінялися ролями господарів поля, на що дехто особливо уповав, і змагання продовжилось. При цьому не забракло ні гостроти, ні впертості. І ось які результати зафіксував оргкомітет райФСТ «Колос»: 

Детальніше...

Футбольний турнір до 8 березня

Футбол – не лише чоловіча гра. Цим видом спорту захоплюється не тільки сильна частина людства. Нещодавно в Самбірській ДЮСШ відбувся весняний турнір до 8 березня з міні-футболу серед команд дівчат. У змаганнях взяли участь команди з Рудок, Дрогобича, Самбірська районна команда «Сокіл», збірна Самбора та Самбірської ДЮСШ.

Організатором цього турніру виступив відомий на Самбірщині тренер, а в минулому футболіст Петро Галушка. Глядачі були захоплені віддачею футболісток під час матчів. Була напружена боротьба і, відверто кажучи, дівчата вразили майстерністю гри у футбол. На кожному клаптику спортзалу точилася боротьба, і це не могло не вразити публіку. Після упертих матчів перше місце посіла команда збірної Самбора. Друге місце вибороли Рудки, а третє – Дрогобич.

Детальніше...

Коледж львівського університету бізнесу та права
(Робота і Навчання / Навчальні заклади)

Коледж львівського університету бізнесу та права
05-11-2016

Продам мід з власної пасіки
(Товари / Продуктові )

Продам мід з власної пасіки
05-11-2016

Стоковий одяг
(Краса і Здоров'я / Одяг та аксесуари)

Стоковий одяг
05-11-2016

МОНУМЕНТИ
(ПромБуд / Споруди)

МОНУМЕНТИ
05-11-2016

Друк картин
(Послуги / Бізнес-послуги)

Друк картин
04-09-2016

Історико-етнографічний музей «БОЙКІВЩИНА»
(Відпочинок / Туризм)

Історико-етнографічний музей «БОЙКІВЩИНА»
04-09-2016