Екологія

Де ж ті 50 дерев?

Минулого понеділка до «Самбірської газети» телефонували депутати і жителі центральної частини міста, які стривожено говорили, що на площі Ринок комунальники витинають здорові дерева. Цього разу не пощастило трьом соснам. І торік біля Народного дому м. Самбора міській владі чомусь заважали дві сосни облаштовувати площу довкола пам’ятника Л.Курбасу. 

З приводу свіжо зрізаних дерев до мера звернувся голова Громадської ради при виконавчому комітеті Самбірської міської ради Тарас Тершовчин із запитаннями: хто звертався з заявою зрізати ці три дерева?; хто є власником кіоску, біля якого зрізано три дерева?; чи є на це погодження Державної екологічної інспекції?; чи було прийнято рішення виконавчого комітету на зрізання трьох сосен в історичному центрі м. Самбора; якщо немає вищевказаних дозвільних документів на зрізання трьох дерев – то хто дав вказівку зрізати їх і хто виконував роботу?

Детальніше...

Невтішна картина довкілля є обличчям нашої совісті

Минула субота була погожою і майже літньою. Спозаранку на колишньому єврейському кладовищі працювали члени організації «Українська молодь – Христові» та спільноти «Ноїв Ковчег»  церкви св. вмч. Пантелеймона Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ разом із священиком  о. Тарасом Рисеєм. Вони провели екологічну акцію «Обережно - дикі люди!!!».

Розпочалася екологічно-християнська толока молитвою у церкві. Після цього майже 20 хлопців та дівчат прибрали територію біля храму, де проводять свої духовні заходи. Зі собою мали відповідний реманент та робочі рукавиці.

Детальніше...

Хтось обіцяв порядок за кілька днів, а хтось засукає рукави і працює на благо міста

Всім нам до вподоби чисті вулиці, охайні тротуари, гарно висаджені квіти на клумбах і ще багато інших речей, котрі створюють гарний настрій, допомагають відчути гармонію в душі. Людина створена, щоб прикрашати цей світ і робити його зручним для кожного жителя планети. 

З огляду на те, ми, як пересічні громадяни, кожних 5 років маємо йти на вибори, щоб покращити та зробити більш комфортним проживання у своєму краї – місті, селі. Перед виборами самбірчанам обіцяли різні блага (іноді доходило до абсурду), більш комфортні умови для проживання та повну зацікавленість в наших думках та побажаннях... Але новообрані, отримавши посади, швидко забули про свої обов’язки та обіцянки...

Що відбувається, коли влада погано виконує свої обов’язки? Тоді ініціативу беруть в руки самі жителі, небайдужі городяни та активісти. 

Детальніше...

Чи зможе Самбір отримати львівські сміттєві інвестиції?

Дістав редакційне завдання – написати щось про сміття. От сиджу і думаю, про яке сміття писати. Воно буває владне, комп’ютерне, в хаті у нерадивої господині... Але все це сміття не є добровільне, воно накопичується мимоволі і має властивість смердіти. Та розповідати про сміття, яке добровільно закликають сипати на своє обійстя, – то писати або про ненормальних, або самому бути ненормальним. Але пишу, може, буде зворотня реакція. 

Детальніше...

Коледж львівського університету бізнесу та права
(Робота і Навчання / Навчальні заклади)

Коледж львівського університету бізнесу та права
05-11-2016

Продам мід з власної пасіки
(Товари / Продуктові )

Продам мід з власної пасіки
05-11-2016

Стоковий одяг
(Краса і Здоров'я / Одяг та аксесуари)

Стоковий одяг
05-11-2016

МОНУМЕНТИ
(ПромБуд / Споруди)

МОНУМЕНТИ
05-11-2016

Друк картин
(Послуги / Бізнес-послуги)

Друк картин
04-09-2016

Історико-етнографічний музей «БОЙКІВЩИНА»
(Відпочинок / Туризм)

Історико-етнографічний музей «БОЙКІВЩИНА»
04-09-2016