Суспільство

У Самборі вода «позолотішає» на понад 60 відсотків

Недавно у Самборі зросли тарифи на послуги жеку. Їх підняли, та чи поліпшилася якість послуг? Мабуть, не обходиться дня, щоб не нарікали люди: то лампочка перегоріла, то електропроводка нависає над головами, то коридори «несвіжі», то дах протікає… Проблем багато і – різних.

Детальніше...

З високим почуттям священичого обов’язку

Минув не один рік відтоді, як отець-адміністратор Любомир Григель очолив парафію вірян греко-католиків на вул. Виговського. У 2012-му з дитячим хором «Надія церкви» із Лопушницької школи, що на Старосамбірщині, довелося побувати у новозбудованій самбірській святині Різдва Івана Хрестителя.

За межі приємних вражень вийшов естетично оформлений інтер’єр та ще й в усьому проглядався порядок. Попри це та інше відчувалася гармонійна робота душпастиря з Церковним Братством.

Детальніше...

Привезли у зону АТО іконостас та допомогу для військових

Вже третій рік триває війна із російськими загарбниками, які на Сході прикриваються  «мєсним насєлєнієм». По телебаченні розповідають, що нібито є перемир’я, але його не дотримуються. Щодня сепаратисти ведуть вогонь по позиціях українського війська. Поступово наша армія виходить на інший рівень. Вже не те, що було на початках російської агресії, коли хлопці не мали що їсти та пити, бойових припасів, техніки... 

Частково є певні покращення. З плином часу під час АТО люди до цього трохи звикли. Проте дещо стишився волонтерський рух допомоги нашим військовим. Але ми, люд, який перебуває на мирній території, не можемо забувати про наших захисників, бо вони щодня, ризикуючи життям, захищають нас. Минулого понеділка група волонтерів - Тарас Копиляк, Микола Стародуб, Іван Бичик, Андрій Струсь, автор цих рядків, а з нами ще й отець Олександр Швець та журналіст Микола Сенейко вчергове вирушили на Схід. Вдруге, як і торік, везли не лише продукти харчування та необхідні речі для військових, а й іконостас у Новоградівку - до храму Введення Пресвятої Богородиці. Його нещодавно відкрили у приміщенні колишньої крамниці.

Детальніше...

Самбір заплескав у долоні від реконструкції вуличного освітлення і... опинився у темряві

Пригадуєте, кілька місяців тому Самбір прославився тим, що успішно втілює проект реконструкції вуличного освітлення. Місто здобуло право на кошти Євросоюзу. Радості було «повні портки», приїжджали розмаїті чиновники, був величезний гурт журналістів. «Фішка» в тому, що місто завдяки зміні лампочок здобуде право зекономити мільйон гривень в рік.

Детальніше...

Ланцюжок доброти

Якось вранці в одній квартирі розцвів кактус. До цього він чотири роки стояв на підвіконні. Жінка, побачивши цю красу, дуже зраділа. 

У приємних думках про квітучий кактус вона випадково наступила на ногу похмурому чоловікові в маршрутці. На його зауваження вона не закричала з ображеним виглядом: «Якщо вже Ви такий пан, то їздіть на таксі!», а посміхнулася:  «Не гнівайтесь на мене, будь ласка, мені нема за що триматися, якщо хочете – наступіть мені теж на ногу і будемо квити».

Похмурий чоловік вийшов на своїй станції і, купуючи газету, замість того, щоб нагрубити продавчині, яка заплуталася з підрахунком здачі: «Нічого страшного, перерахуйте ще раз».

Детальніше...

Коледж львівського університету бізнесу та права
(Робота і Навчання / Навчальні заклади)

Коледж львівського університету бізнесу та права
05-11-2016

Продам мід з власної пасіки
(Товари / Продуктові )

Продам мід з власної пасіки
05-11-2016

Стоковий одяг
(Краса і Здоров'я / Одяг та аксесуари)

Стоковий одяг
05-11-2016

МОНУМЕНТИ
(ПромБуд / Споруди)

МОНУМЕНТИ
05-11-2016

Друк картин
(Послуги / Бізнес-послуги)

Друк картин
04-09-2016

Історико-етнографічний музей «БОЙКІВЩИНА»
(Відпочинок / Туризм)

Історико-етнографічний музей «БОЙКІВЩИНА»
04-09-2016