Бізнес

«Гральний» бізнес у Самборі: під носом влади та поліції

Наприкінці минулого року «Самбірська газета» порушувала питання про гральні автомати прямісінько у центральній частині міста в п’ятдесяти кроках від міської ради. Після публікації на вікнах приміщення, де знаходяться ці апарати, змінили вивіски. Але все працює, як і до того. Хоча Законом із 2009 року в Україні забороняється займатися діяльністю з організації таких азартних ігор та утримання ігрових апаратів. Участь у таких іграх також карається Законом. Однак попри це, у більшості міст України продовжують працювати казино, гральні апарати, які маскують під лотереї та Інтернет-клуби.

Детальніше...

Хто кому надавав послуги та що сторони з цього мали

Мені на мої ясні очі потрапив неясний папір, який іменується «Договір №   по наданню платних послуг». Я б не звернув на нього увагу, але знаючи, як міський голова прискіпливо ставиться до підписання будь-яких документів, думаю, що він повинен вимагати такого ж ставлення і від своїх підлеглих до такої «канцелярщини». Вчитавшись в нього, я так і не зрозумів, що це за документ, між якими фізично-юридичними особами та на який вид послуг. 

Розповіли нам про цю історію добрі люди, які самі взялися за боротьбу з корупцією, не чекаючи на те, коли визнаний передвиборчий «боротьбист» з цією напастю візьметься за наведення порядку в місті.

Детальніше...

Нові смаки у «Каві з собою»

Перед центральним входом у ТВК «Літо» відкрилася міні-кав’ярня «Кава з собою». Хоч така «міні-крапка» недавно працює, але полюбилася краянам. Правда, щоб скуштувати смачнющу каву, треба трішки почекати, адже бажаючих щоразу більше. 

Раз люди чекають, то їм смакує. А ще приємно, що не тільки кавою чи запашним чаєм там насолоджуються, можна скуштувати смачного круасана або іншу випічку. Завжди там і свіже число «Самбірської газети».

Вчора зранку біля цієї міні-кав’ярні було людей ще більше, аніж зазвичай. Звісно, сонечко по-весняному пригріло, самбірчани висунулися зі своїх домівок. Зустріла студенток медичного коледжу, в яких вільне «вікно». 

Детальніше...

У Самборі готуються до модернізації вуличного освітлення

Нарешті, більше, як за рік, у Самборі завершили організаційні та технічні роботи для того, щоб розпочати демонтувати старе обладнання та встановлення в місті нового модернізованого вуличного освітлення.

Роботи зі встановлення енергоефективного обладнання та такого, що враховуватиме місцеві потреби, проводитимуться в рамках спільного проекту фонду Східна Європа, міських рад Жовкви і Самбора за фінансової підтримки Європейського Союзу та програми «Угода мерів – демонстраційні проекти» (CoM-DeP)  для міст-підписантів угоди мерів, чого досягнув ще екс-міський голова Тарас Копиляк. Добре, що вдалося зробити технічну документацію, тепер ще потрібно освіїти кошти та виконати роботи, які ще повинні були бути зроблені минулого року.

Детальніше...

Запашна кава з собою

Минулого тижня поблизу магазину «Рукавичка» відкрився кіоск «Кава з собою». Чогось такого, мабуть, щене має у Самборі. Кожен бажаючий може посмакувати щойно завареною кавою з професійного апарата.

Щодень, йдучи поблизу цього кіоска, ви може випити запашну каву, чай, капучіно, лате, поласувати смачною випічкою, на мить забувши про буденні справи.

Детальніше...

Дитячий майданчик на вул. С.Бандери перетворився на «інваліда істини»

Ще у 2008 році на вулиці С.Бандери, поблизу будинку №11, затвердили проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для реконструкції дитячого майданчика під будівлю дитячих атракціонів та ігрових апаратів. Орендарі, а саме Тетяна Совяк, мала б обслуговувати цей майданчик.

Тетяна Совяк по довіреності, від імені якої діяв Тарас Зембіцький, роботи так і не розпочала по реконструкції дитячого майданчика. Термін дії договору оренди закінчився ще у 2013 році, але пані Тетяна так і не повернула земельну ділянку по акту приймання-передачі в Самбірську міську раду. Тому цей майданчик завис у повітрі. Він не на балансі міської ради, не в користуванні орендарів.

А вийшло так, що дехто через підставну особу поклав око на ласу частину земельної ділянки, що практично у самісінькому центрі міста. Там не те, що планували зводити будівлю дитячих атракціонів та ігрових автоматів, а  торговельний комплекс, а десь збоку облаштувати дитячу гірку та гойдалку. 

Детальніше...

Коледж львівського університету бізнесу та права
(Робота і Навчання / Навчальні заклади)

Коледж львівського університету бізнесу та права
05-11-2016

Продам мід з власної пасіки
(Товари / Продуктові )

Продам мід з власної пасіки
05-11-2016

Стоковий одяг
(Краса і Здоров'я / Одяг та аксесуари)

Стоковий одяг
05-11-2016

МОНУМЕНТИ
(ПромБуд / Споруди)

МОНУМЕНТИ
05-11-2016

Друк картин
(Послуги / Бізнес-послуги)

Друк картин
04-09-2016

Історико-етнографічний музей «БОЙКІВЩИНА»
(Відпочинок / Туризм)

Історико-етнографічний музей «БОЙКІВЩИНА»
04-09-2016