Політика

Корупційна схема чи «договорняк»?

Позаминулого четверга відбулася чергова сесія міської ради. Відбулася, як завше, не без порушень, бо в місцевій пресі не повідомили завчасно про скликання сесії. І лише за тиждень вивісили прийняті рішення на сайті міської ради, хоча мали б це зробити ще у день сесії, чим також порушили законодавство.

А тепер коротко про найголовніше. Депутати затвердили Програму погашення заборгованості виконавчим комітетом Самбірської міської ради за судовими рішеннями на 2017-2019 рр. та передбачили кошти на фінансування Програми відповідно до судових наказів на загальну суму 627 220,63 грн.

Детальніше...

«Пропоную раді на чергову сесію внести в порядок денний питання «Про недовіру міському голові Гамару Ю.П.»

Депутатам Самбірської міської ради
Голові постійної комісії мандатної, депутатської діяльності, етики, законності та регламенту Пицику Р. Є.

Згідно з п.5 ст. 12 Регламенту Самбірської міської ради міський депутат має право на заяву щодо усунення порушень законності і встановлення правового порядку.

24 квітня 2017 року Дрогобицький міськрайонний суд у складі судді Крамара Ореста Володимировича відкрив провадження за номером 2-а/442/117/2017 щодо визнання протиправним та скасування рішення №1 XIII сесії VII скликання Самбірської міської ради від 15 вересня 2016 року «Про дострокове припинення повноважень секретаря Самбірської міської ради».

Детальніше...

Якщо добре тупнути ногою, то можна і вітряки зупинити

Бурхливо розпочаті сесії міської ради в Самборі останнім часом закінчуються мирно, толерантно і по-діловому. А може Самбірський міський голова за півтора року навчився апаратної роботи та взяв віжки ведення сесій в свої руки навіть без секретаря ради. Останнє пленарне засідання, яке відбулося 4 травня, тому приклад. Чи, може, є якісь інші причини, але в цей день мер був напрочуд спокійний та діловий.

Розпочалося це засідання з пропозиції депутата Любові Мосійчук, щоб спочатку відбулося «різне», а потім перейти до обговорення двох основних питань сесії: подолання «вето» міського голови та затвердження Положення про обговорення створення ОТГ. Так і поступили, хоча різні питання обговорювалися і спочатку засідання, і наприкінці його.

Детальніше...

Вітрові електростанції повезуть центральною частиною міста

Минулого тижня, коли в країні офіційні вихідні на травневі свята, у Самборі розпочалися якісь незрозумілі рухи на вул. Шевченка та Валовій. Спочатку розбирали бруківку у скверику біля пам’ятника Б. Хмельницькому, потім забрали огорожу. А наступного дня розібрали кільце на вул. Валовій, зрізали ялиці та березу, які там росли чимало років.  Громадяни задавалися питанням: що за грандіозні роботи там проводять і хто їх виконує, коли в комунальників офіційні вихідні?

Коли дійшло до зрізання дерев у сквері, самбірчани забили на сполох.  Обурена громада такими діями стала перед технікою, яка там працювала, перегородивши їй дорогу, вимагаючи припинити нищення майна громади міста. Робочі, як з’ясувалося, представляли фірму ТзОВ «Карпатський вітер» та повідомили, що у них є рішення виконкому Самбірської міської ради. Справді, позаминулого четверга на засіданні виконкому прийняте рішення № 102 «Про погодження проїзду великовагових транспортних засобів через м. Самбір». 

Детальніше...

Як Маланкевич копав Копиляка на очах Гамара

Останній день мерської тижневої відпустки наближався до кінця. Працівники маґістрату займалися своєю звичною роботою. Але… Після 17 год. у ратуші з’явився «відпускний» мер Юрій Гамар у супроводі начальника водоканалу та члена міськвиконкому Івана Маланкевича. Біля дверей вони зіткнулися з головним спеціалістом відділу з житлових питань та майна територіальної громади Віктором Копиляком. Замість «добридень» мер шарпнувся до підлеглого, мовляв, чому той не на робочому місці. Він пояснив, що вийшов поспілкуватися по телефону. Але ця відповідь, схоже, не задовольнила шефа, і він разом з Маланкевичем став заштовхувати молодого чоловіка у приміщення маґістрату. Шарпанина супроводжувалася брутальною лайкою з боку начальства, яку навіть «Самбірська газета» не може оприлюднити на своїх шпальтах. Але того, виявилося, було замало. Беручи приклад вседозволеності з Ю. Гамара, Іван Маланкевич кілька разів копнув ногою Віктора.

Детальніше...

Коледж львівського університету бізнесу та права
(Робота і Навчання / Навчальні заклади)

Коледж львівського університету бізнесу та права
05-11-2016

Продам мід з власної пасіки
(Товари / Продуктові )

Продам мід з власної пасіки
05-11-2016

Стоковий одяг
(Краса і Здоров'я / Одяг та аксесуари)

Стоковий одяг
05-11-2016

МОНУМЕНТИ
(ПромБуд / Споруди)

МОНУМЕНТИ
05-11-2016

Друк картин
(Послуги / Бізнес-послуги)

Друк картин
04-09-2016

Історико-етнографічний музей «БОЙКІВЩИНА»
(Відпочинок / Туризм)

Історико-етнографічний музей «БОЙКІВЩИНА»
04-09-2016